1995’den beri…

Ceylan Aydınlatma, Türkiye aydınlatma sektöründe 1995 yılında kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışıyla faaliyetlerine yön veren bir firma konseptinde Şişhane’de kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren piyasa odaklı klasik ve modern tüm aydınlatma elemanlarının avize – alt sektöründe avize üretimiyle imalattan satışa kadar tüm aşamalarında toplam kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti vizyonu ile sektördeki yerini almıştır.

Firmamız, aydınlatma sektöründeki ulusal ve uluslararası trendleri takip ederek, ideal imalat ve tasarım gereklerini büyük bir dikkat ve özveriyle yerine getirmeyi prensip edinmiş, kendi üretim ve tasarım alt yapısını profesyonel ekiplerle oluşturarak özgün çizgisini ortaya koymanın gayreti içinde olmuştur.

Tasarımlarında, kullandığı malzemelerde, üretimde, nihai kullanıcıya sunumda kalite en belirgin faaliyet biçimidir.

Ceylan Aydınlatma, tüm projelerde kendi tasarımlarıyla mekanların dekorasyonuna uyumlu aydınlatma tasarımlarını planlayarak akılcı uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda uyguladığı tüm aydınlatma projelerinde müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Firmamız yapacağınız tüm projelerde, güvenilir bir partner olarak çözüm ortağınızdır.

Belgeler ve Sertifikalar